BRAMKER Dariusz Karaś

Zadzwoń : 603 63 66 23, 17 857 25 19

E-mail: mailto: lukasz@bramker.pl

beninca check

Jakość i niezawodność techniczna to od zawsze cele przyświecające firmie BENINCA’, zarówno pod względem produktów, jak i systemu przedsiębiorstwa.

Bracia Aldo i Luigi Beninca zbudowali od podstaw fabrykę produkującą automatykę do bram. Dzisiaj ich technologie i produkty powstające we Włoszech znane są na całym świecie z innowacyjności i wysokiej jakości.

bramker lab2

Najważniejszy dla nas jest Klient i jego doświadczenie

Dzięki wymianie doświadczeń i wzajemnej współpracy Beninca cały czas pracuje nad ulepszaniem naszych produktów, tak aby je dostosowywać do zmieniających się potrzeb rynku i Klienta.

Beninca od początku uważała, że najważniejszym elementem strategii jest własny dział projektowy, zarówno mechaniczny, jak i elektroniczny. Specjalistyczna wiedza, swoiste know-how, pozwala nam rozwijać produkty w taki sposób, aby zaspokajały one potrzeby Klientów.

 

beninca checkBadania, Rozwój, Nowoczesny wygląd

Produkty BENINCA są zaprojektowane aby zaspokoić zróżnicowane niezawodnoscpotrzeby rynku. W tym celu, na różnych etapach projektowania są one testowane zarówno pod względem mechanicznym, jak i elektronicznym.

Testy przeprowadzane są w trudniejszych warunkach i pod większymi obciążeniami niż w realnych sytuacjach.

 

sgs

Prawidłowy dobór materiałów, trzy poziomy kontroli wewnętrznej, odpowiedzialny wybór dostawców. Te elementy od zawsze były najważniejszymi elementami kontroli jakości. Dzięki wieloetapowemu i szczegółowemu systemowi kontroli jakości i dostosowywaniu się do wymagań rynku uzyskała akredytację SGS.

Akredytacja SGS oznacza zdolność firmy do przeprowadzania kontroli jakości zarówno spójnej, jak i w najszerszym zakresie.

W ostatnich latach szczególną uwagę zwrócono na temat oszczędzania energii i świadomości ekologicznej, co dało efekt w postaci opatentowanej technologii ESA® i linii produktów z systemem ESA® w standardzie.

 

beninca check

Produkowane wyłącznie we Włoszech

beninca cert

BENINCA w 2013 otrzymała Certyfikat potwierdzający, że 100% produkcji powstaje we Włoszech, co wyróżnia BENINCA spośród pozostałych producentów.

 

beninca check

Serwis i dostęp do części zamiennych w perspektywie wielu lat..

Automatykę BENINCA instalujemy jako autoryzowany dystrybutor, co łatwo sprawdzić na stronie Beninca Polonia..

Zamawiając automatykę z montażem otrzymujesz dwuletnią gwarancję na instalowane produkty, a także dwuletnią "opiekę", co oznacza że w razie zgłoszenia awarii - nasz serwis usunie usterkę najszybciej jak to możliwe.

Serwis Beninca-Polonia posiada dostęp do części zamiennych nawet za kilka, kilkanaście lat..