BRAMKER Dariusz Karaś

Zadzwoń : 603 63 66 23, 17 857 25 19

E-mail: mailto: lukasz@bramker.pl

Do automatyzacji rezydencyjnych bram garażowych stosujemy napędy włoskiego producenta Beninca.

Najczęściej stosujemy napęd JIM.3+PTC.3. Jest to zestaw wystarczający do obsługi bramy o powierzchni do 11 m2 i wysokości maksymalnie 2,5 metra.

Jim.3 to 24V siłownik elektromechaniczny samohamowny o sile 600 N, niezawodny i cichy w działaniu. Łagodny start przy otwieraniu , zwolnienie przy zamykaniu. Enkoder dla wykrywania przeszkód. Pasek kewlarowy, zastosowany dla szybszej instalacji.

Wyposażony w centralę sterującą wraz z radioodbiornikiem oraz wbudowane światło dodatkowe. Automatycznie reagujący ogranicznik ruchu. Szybkie i łatwe odblokowanie w razie braku prądu. Szyna PTC.3 jest przeznaczona do bram o wysokości do 2,5 m. Do bram o większych wysokościach można dobrać dłuższą szynę.

 

Do bram o powierzchni do 22 m2 przeznaczony jest model JIM.4- siłownik o zwiększonej sile 1200 N.

JIM.4ESA Siłownik elektromechaniczny 24V nienawrotny do bram garażowych do intensywnego użytkowania. Wyposażony w enkoder do wykrywania przeszkód. Regulowany ruch za pomocą mechanicznych wyłączników. Wbudowane dodatkowe oświetlenie LED. Możliwość zasialania awaryjnego z baterii (opcja). Wyposażony w centralę z wbudowanym odbiornikiem. Samouczące wyłączniki krańcowe.

 

Centrala sterująca z wyświetlaczem oraz wbudowanym systemem ESA. System samokalibracji i dokładne obliczanie momentu obrotowego z funkcją dynamicznej regulacji. Hasło dostępu i komunikat o konserwacji.
JIM.4ESA nadaje się maksymalnie do bram o powierzchni 22m2.
Zestaw z szyną PTC.4 będzie odpowiedni do wysokości bramy 2,5metra

Do bram wyższych niż 2,5 m ( 3,5m max ) stosujemy szynę PTCL.4. Może ona współpracować zarówno ze słabszym jak i silniejszym modelem firmy BENINCA.

 

W ofercie siłowników do bram garażowych Beninca pojawił się siłownik DUMPER.

Siła 700 N! wyposażony w enkoder, centrala z wbudowanym radiem.
Diody sygnalizujące pracę. Możliwość podłączenia fotokomórek, wyjście na oświetlenie pomocnicze, wyjście na antenę zwiększającą zasięg pilota, wyjście na otwieranie z przycisku. Możliwość rozblokowania w przypadku braku prądu.

Do zestawu jest dołączona prowadnica składana z dwóch części. Pasek kewlarowy zapewnia cichą pracę. W zestawie również pilot 2-kanałowy

Napęd Dumper jest programowalny z pilotami zmiennokanałowymi Beninca, co oznacza, że na jednym pilocie możesz zaprogramować również inne napędy Beninca. Dumper jest produkowany we Włoszech przez firmę CAB, która należy do holdingu BENINCA. Droga radiowa jest kompatybilna z produktami Beninca

Najpopularniejsze zestawy do bramy garażowej można zakupić w dziale NAPĘDY GARAŻOWE
Instalujemy również automatykę do bram garażowych przemysłowych.

 

 

Przedstawiamy zestaw JIM.CG do automatyzacji bramy garażowej dwuskrzydłowej we współpracy z napędami Beninca JIM.

 

  • Umożliwia automatyzację bram garażowych 2 - skrzydłowych
  • Współpracuje z napędami Beninca JIM
  • Do bram o świetle przejazdu do 2800
  • Elementy ocynkowane / malowane proszkowo
  • Instrukcja w jęz. polskim

Jeżeli posiadasz bramę garażową  tradycyjną dwuskrzydłową - możemy zainstalować do niej automatykę.

Możesz także kupić zestaw w naszym sklepie internetowym >>TUTAJ<<  i zamontować ją samodzielnie

Zapraszamy