BRAMKER Dariusz Karaś

Zadzwoń : 603 63 66 23, 17 857 25 19

E-mail: mailto: lukasz@bramker.pl

Automatyka do bram     przesuwnych Beninca BULL8m

Do przydomowych bram przesuwnych najczęściej instalujemy model BULL 8M lub BULL 5M. 

BULL 8M to siłownik elektromechaniczny, przeznaczony do bram przesuwnych o maksymalnym ciężarze do 800 kg. Posiada wbudowaną centralę z radioodbiornikiem, magnetyczne lub sprężynowe wyłączniki krańcowe. Łatwe okablowanie dzięki wyjmowanym kostkom zaciskowym. Szybkie odblokowanie za pomocą osobistego klucza w przypadku braku napięcia.

Istotne zalety tego napędu to wyświetlacz LCD, na którym można zmienić parametry, logikę działania, wbudowany enkoder a także maksymalną siłę ciągu aż 940 N.

 

Porównując oferty różnych producentów automatyki do bramy przesuwnej warto zwrócić uwagę na maksymalną siłę ciągu silnika, a nie tylko do jakiej wagi bramy producent przeznaczył siłownik. Maksymalna siła ciągu BULL8 w wersji zwykłej i olejowej to 940N, dla BULL'a 5M to 650 N.

 

Do bram otwieranych intensywnie proponujemy napęd olejowy o zwiększonej żywotności BULL8.OM.

Jest to flagowy model firmy Beninca jeżeli chodzi o automatykę do bramy przesuwnej, który został doceniony przez instalatorów a także klientów, którzy użytkują ten model na codzień. Przekładnia mechaniczna ze stali i z brązu pracuje w kąpieli olejowej, co znacząco wydłuża żywotność napędu.

 

 

Rodzina napędów BULL oprócz BULL'a 8M posiada w swojej ofercie kilka modeli: BULL 5M - do bram 500kg, BULL424, BULL624 - do użytku intensywnego, a także siłowniki przemysłowe.