P.P.H.U. BRAMKER Dariusz Karaś

Zadzwoń : 603 63 66 23, 17 857 25 19

E-mail: lukasz@bramker.pl

 Automatyka do bram     przesuwnych Beninca BULL8m

Do przydomowych bram przesuwnych najczęściej instalujemy model BULL 8M lub BULL 5M. 

BULL 8M to siłownik elektromechaniczny, przeznaczony do bram przesuwnych o maksymalnym ciężarze do 800 kg. Posiada wbudowaną centralę z radioodbiornikiem, sprężynowe wyłączniki krańcowe. Łatwe okablowanie dzięki wyjmowanym kostkom zaciskowym. Szybkie odblokowanie za pomocą osobistego klucza w przypadku braku napięcia.

Wbudowany enkoder a także wyświetlacz LCD w centrali CP.BULL to istotne zalety tego napędu..

 

 

Dla wymagających użytkowników proponujemy napęd BULL8.OM. Jest to flagowy model firmy Beninca jeżeli chodzi o automatykę do bramy przesuwnej, który został doceniony przez instalatorów a także klientów, którzy użytkują ten model na codzień. Przekładnia ze stali pracuje w kąpieli olejowej, co znacząco wydłuża żywotność napędu.

 

 

Porównując oferty różnych producentów automatyki do bramy przesuwnej warto zwrócić uwagę na maksymalną siłę ciągu silnika, a nie tylko do jakiej wagi bramy producent przeznaczył siłownik. Maksymalna siła ciągu BULL8 w wersji zwykłej i olejowej to aż 940N, dla BULL'a 5M to 650 N.

Zapraszamy do obejrzenia jak pracuje siłownik Bull8

 

Rodzina napędów BULL oprócz BULL'a 8M posiada w swojej ofercie kilka modeli: BULL 5M - do bram 500kg, BULL424, BULL624 - do użytku intensywnego, a także siłowniki przemysłowe.