BRAMKER Dariusz Karaś

Zadzwoń : 603 63 66 23, 17 857 25 19

E-mail: mailto: lukasz@bramker.pl

Do bram skrzydłowych zamocowanych na szerszych słupach ( 30-40cm) i tam gdzie jest możliwość postawienia odbojnika na środku bramy możemy zastosować siłownik Beninca BILL.40 lub BILL.50 mocując go na specjalnych uchwytach.

Przekładnia mechaniczna wykonana jest z materiałów wysokiej jakości. Tryby siłownika zbudowane są z brązu i stali hartowanej, odblokowanie siłownika odbywa się za pomocą klucza patentowego. Do zestawu dołączona jest centrala sterująca HEADY z wbudowanym radioodbiornikiem i wyświetlaczem. Centrala HEADY oprócz licznych funkcji, posiada zwolnienie w fazie otwierania i zamykania.

 

"BEN" jest siłownikiem z łamanym ramieniem, nadaje się na szerokie słupy przy skrzydle do 1,8m

Ben to siłownik elektromechaniczny 24 V, nienawrotny z ramieniem przegubowym do użytkowania intensywnego. Posiada wbudowaną centralę z radioodbiornikiem ukrytą w jednym z siłowników oraz system zabezpieczający przed zgnieceniem z sygnalizacją amperometryczną. Szybkie odblokowanie za pomocą osobistego klucza w przypadku braku napięcia. Kompaktowa konstrukcja łączy prostotę z wszystkimi zaletami gamy produktów BENINCA !!

" PREMIER " to siłownik elektromechaniczny odpowiedni do szerokich słupów, do skrzydła 3m max i 400 kg wagi.

Można go zastosować w sytuacji gdy brama otwiera się na zewnątrz posesji lub chcemy uzyskać większy niż 90 st. kąt otwarcia. Wyposażony w mocne ramię przegubowe. Wersja identyczna dla skrzydła prawego i lewego. Izolowane wyłączniki krańcowe otwierania i zamykania. Zestaw zawiera centralę HEADY.

 

Na dużą bramę i szerokie słupy możemy także założyć silniki BOB50 z użyciem uchwytów

BOB50 to siłownik do bram skrzydłowych o szerokości skrzydła do 5 metrów. Posiada wbudowane regulowane mechaniczne ograniczniki ruchu. Jest siłownikiem wysokiej klasy o nowoczesnym wyglądzie.

Wykonane z wysokiej jakości materiałów. Przekładnia FACE® jest wyjątkowo żywotna, umożliwia całkowite zlikwidowanie hałasu i wibracji silnika. Przekładnie i ślimacznica wykonane ze stali hartowanej i brązu. Posiada regulowane mechaniczne ograniczniki ruchu przy otwieraniu i zamykaniu. Siłowniki niewymagają montażu odbojników. Do zestawu dołączona jest centrala sterująca HEADY z wbudowanym radioodbiornikiem i funkcją zwolnień..

 

Ostatnim typem siłowników do bram skrzydłowych są siłowniki podziemne, coraz bardziej popularne. Największą ich zaletą jest to, że są niewidoczne. Nie wpływają na walory estetyczne bramy, którą automatyzują. Komfort i skuteczność i szybkość działania zamknięte w skrzynce pod skrzydłem bramy !

DU-IT       du

 

W razie wątpliwości zawsze służymy pomocą w doborze modelu siłownika..