BRAMKER Dariusz Karaś

Zadzwoń : 603 63 66 23, 17 857 25 19

E-mail: mailto: lukasz@bramker.pl

Beninca BOB to siłowniki elektromechanicze niezawodne i ciche w działaniu przeznaczone na słupki wąskie 80-100mm i długości skrzydła do 2,1metra. Wykonane z wysokiej jakości materiałów.

Posiada regulowane mechaniczne ograniczniki ruchu przy otwieraniu i zamykaniu. Siłowniki niewymagają montażu odbojników. Śruba walcowana o przekroju kulistym fi20 dla uzyskania maksymalnej wytrzymałości, cichego działania i łatwego odblokowania. Do zestawu dołączona jest centrala sterująca HEADY z wbudowanym radioodbiornikiem, wyświetlaczem LCD i funkcją zwolnień..

 

BOB występuje także w wersji do 3m skrzydła ( Beninca BOB30 ) , a to za sprawą opatentowanej przez Beninca przekładni FACE. Przekładnia FACE® jest wyjątkowo żywotna, umożliwia całkowite zlikwidowanie hałasu i wibracji silnika. Przekładnie i ślimacznica wykonane ze stali hartowanej i brązu.

Do skrzydła długości 3 - 5 metrów również dobrym wyborem będzie " BILL "..

BILL występuje w trzech wersjach zależnie od długości skrzydła: BILL.30 , BILL.40, BILL.50.

Przekładnia mechaniczna wykonana jest z materiałów wysokiej jakości. Tryby siłownika zbudowane są z brązu i stali hartowanej, odblokowanie siłownika odbywa się za pomocą klucza patentowego. Do zestawu dołączona jest centrala sterująca HEADY z wbudowanym radioodbiornikiem i wyświetlaczem. Centrala HEADY oprócz licznych funkcji, posiada zwolnienie w fazie otwierania i zamykania.

 

W razie wątpliwości zawsze służymy pomocą w doborze modelu siłownika..