BRAMKER Dariusz Karaś

Zadzwoń : 603 63 66 23, 17 857 25 19

E-mail: mailto: lukasz@bramker.pl

Bramy Garażowe Segmentowe

...to najchętniej wybierane bramy o wysokim standardzie, gwarantujące komfort i wygodę oraz doskonałą izolację cieplną. Wykonane z myślą o wymagających Klientach, pozwalają stworzyć innowacyjne i niepowtarzalne rozwiązania architektoniczne.

Od lat sprzedajemy i montujemy bramy firmy Wiśniowskiwisniowski logo 10

brama wisniowski

 

 

 

 

Bramy segmentowe Wiśniowski UniPro to komfortowe rozwiązanie do Twojego garażu.

 

 

Brama segmentowa otwiera się pionowo do góry i nie zajmuje miejsca na podjeździe, dzięki czemu można zatrzymać pojazd bezpośrednio przed bramą. Bez większego wysiłku, lekko i wygodnie możesz otworzyć i zamknąć bramę ręcznie.

 
Dzięki bramie segmentowej w Twoim ogrzewanym garażu na stałe zagości ciepło. Grube, 40 [mm] stalowe panele wypełnione bezfreonową pianką poliuretanową oraz uszczelnienie bramy na całym obwodzie gwarantują najlepszą izolację termiczną.

 

wisniowski brama bramker1

 

Bramy garażowe mogą być otwierane ręcznie lub automatycznie - w każdym z tych przypadków obsługa jest prosta i bezpieczna. Posiadamy w ofercie automatykę renomowanych producentów !

Bramy otwierane za pomocą napędu można obsługiwać przy użyciu pilota bez potrzeby wysiadania z samochodu. Takie rozwiązanie doceniane jest zwłaszcza w zimne lub deszczowe dni. Dla większego komfortu tym samym nadajnikiem można uruchomić bramę garażową i ogrodzeniową.

 wisniowski brama bramker2

 

Kolory jednolite ( brązowy , biały , antracyt ) jak i drewnopodobne ( złoty dąb , orzech , mahoń ) dają możliwość dopasowania bramy do okien, drzwi i elewacji, dzięki czemu uzyskamy pełną harmonię kolorystyczną.  Dowolne wykończenie powierzchni - panele z przetłoczeniami wąskimi lub szerokimi, w kasetony lub bez przetłoczeń, struktura zewnętrzna paneli woodgrain lub gładka..

wisniowski brama bramker3

 

Struktura paneli w bramie Unipro:

 

     Woodgrain      |    Smoothgrain    |      Sandgrain      |        Silkline

 

Przetłoczenia paneli w bramie Unipro:

     Niskie              |       Wysokie       |         Gładkie        |        Kaseton     |        V-tłoczenia

 

Kolorystyka:

Kolory podstawowe:

wisniowski bramker brazowy

  wisniowski bramker bialywisniowski bramker zlotyDab woodgrain  wisniowski bramker orzech woodgrain
 

wisniowski bramker zlotyDabwisniowski bramker orzechwisniowski bramker antracytwisniowski bramker machon
 

 

Kolory dodatkowe: