BRAMKER Dariusz Karaś

Zadzwoń : 603 63 66 23, 17 857 25 19

E-mail: mailto: lukasz@bramker.pl

logo gros

Bramy Garażowe Segmentowe

..stosowane najczęściej w budynkach mieszkalnych , garażach wolnostojących, pomieszczeniach gospodarczych. Bramy segmentowe produkowane są zawsze na wymiar, posiada wszystkie certyfikaty wymagane prawem.

Płaszcz bramy zbudowany z paneli segmentowych o grubości 40 mm złożonych z blach stalowych cynkowanych ogniowo, a następnie lakierowanych lub powlekanych okleiną PCV. Wypełnienie paneli stanowi bezfreonową pianką poliuretanową.

 obrazek4

 Brama szyta na miarę.

 

Brama garażowa powinna spełniać zarówno wymagania estetyczne jak i funkcjonalne.

Ważnymi cechami każdej bramy są wygląd, trwałość czy bezpieczeństwo.

Brama segmentowa łączy w sobie wszystkie te elementy zapewniając najwyższy komfort jej użytkowania.

 

Brama segmentowa otwierając się pionowo do góry oszczędza miejsce zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Do Państwa wyboru pozostawiamy czy brama będzie otwierać się ręcznie czy automatycznie. Brama ręczna jest łatwa w obsłudze poprzez zastosowanie wału napędowego wraz ze sprężynami skrętnymi równoważącymi ciężar bramy. Natomiast zastosowanie automatu sprawia, iż wygodnie wjeżdżamy do garażu nie będąc narażonym na niesprzyjające warunki atmosferyczne.

 brama gros

 

Do wyboru ponad 200 kolorów bram lakierowanych i kilkadziesiąt oklein drewnopodobnych.

gros kolory
W zależności od typu paneli do wyboru struktura woodgrain, gładka lub micro.
przetloczenia gros

struktura grosKażda brama produkowana jest na indywidualne zamówienie – zarówno pod względem wymiaru jak i wyposażenia. Szeroki wybór przetłoczeń, kolorów czy struktur paneli pozwala na dopasowanie bramy do pozostałych elementów budynku.

brama garazowa gros2

Wał ze sprężynami skrętnymi o wytrzymałości 20 000 cykli, odpowiednio wyważonymi umożliwia łatwe otwieranie bramy ręcznej. Do wyboru 4 typy prowadzeń umożliwiających zainstalowanie bramy w nowobudowanych jak już i tych istniejących budynkach.