BRAMKER Dariusz Karaś

Zadzwoń : 603 63 66 23, 17 857 25 19

E-mail: mailto: lukasz@bramker.pl

logo gros

Bramy Dwuskrzydłowe Gros

..montowane w budynkach mieszkalnych, przemysłowych,garażach wolnostojących, warsztatach.

Znany od lat sposób otwierania pomieszczeń teraz dostępny o niespotykanym dotąd wyglądzie. Dodatkowa opcja otwierania bramy dwuskrzydłowej garażowej w sposób automatyczny sprawia, że użytkownik nie jest narażony na niesprzyjające warunki pogodowe.

 dwuskrzydlowa

 

Tradycyjna brama w nowoczesnej odsłonie

 

Brama dwuskrzydłowa to tradycyjne rozwiązanie stosowane od wielu lat, teraz dostępne o niespotykanym dotąd wyglądzie.

 

 

Brama dwuskrzydłowa to także bardzo dobra alternatywa dla budynków, gdzie warunki techniczne nie pozwalają zamontować bramy segmentowej czy rolowanej.
Bramy dwuskrzydłowe występują w wersji garażowej ( wypełnione panelem z blachy gładkiej lub segmentowym ) oraz przemysłowej ( wypełnione panelem segmentowym ) w wielu różnych wykończeniach wraz z szeroką gamą wyposażenia dodatkowego do wyboru

 dwuskrzdlowa obraz

 

 

Szczelność

Zarówno stalowy rygiel montowany dwupuntowo w bramie dwuskrzydłowej jak i 3 rodzaje uszczelek zapewniają szczelność pomieszczenia.

Trwałość

Zastosowanie stalowych profili w ościeżnicach oraz ramach skrzydeł. a także łożyskowanych i wspawywanych zawiasów gwarantuje, iż bramy i drzwi będą trwałe i wytrzymałe, służac użytkownikom przez wiele lat

Wygląd

Ponad 200 kolorów z palety RAL oraz 5 standardowych oklein drewnopodobnych, a także wiele struktur i przetłoczeń pozwalają na dopasowanie bramy i drzwi do pozostałych elementów budynku.

 

Zapraszamy do obejrzenia filmu z montażu takiej bramy, prezentujemy także efekt końcowy