P.P.H.U. BRAMKER Dariusz Karaś

Zadzwoń : 603 63 66 23, 17 857 25 19

E-mail: lukasz@bramker.pl

unnamed
BCS
jest marką urządzeń CCTV posiadającą pełen asortyment produktów i rozwiązań dla realizacji założeń nowoczesnego i skutecznego systemu monitoringu. W ofercie obok dobrze znanych i popularnych rejestratorów cyfrowych BCS-DVR i kamer analogowych, dostępna jest cała gama rozwiązań umożliwiających tworzenie monitoringu w standardzie wysokich rozdzielczości HD i FULL HD. BCS w dziale telewizji wysokiej rozdzielczości posiada duży asortyment urządzeń sieciowych IP.

Obecnie najbardziej rozpowszechnionym systemem jest monitoring IP. Kompletny system musi posiadać kamery IP oraz odpowiedni rejestrator z dyskiem HDD, na którym będą zapisywane nagrania, zasilanie kamer oraz urządzenie sieciowe ( switch lub router PoE ).

obrazek5

Kamery IP przedstawione poniżej, są najczęściej stosowane do monitoringu posesji prywatnych, biur, parkingów firmowych. 

obrazek7

 

obrazek6

Każdy z działów telewizji oferowany przez markę BCS posiada szeroki wybór akcesoriów, umożliwiających budowę kompletnego systemu monitoringu. Popularność marki BCS wynika z jej ukierunkowania na rozwój i poszukiwania najlepszych rozwiązań w dziale bezpieczeństwa nadzoru wideo, przy jednoczesnym zapewnieniu pełnego wsparcia technicznego i serwisowego dla swoich produktów.

 

 Poniżej w serwisie YT można zobaczyć jakość obrazu BCS-TIP3200IR-E - uniwersalnej kamery 3MPix.

 

monitoreo-remoto Producent oferuje darmowe oprogramowanie, za którego pomocą możemy wygodnie oglądać, odtwarzać nagrania, zmieniać parametry. Soft jest dostępny zarówno na PC jak i na platformy telefonów i tabletów.

 

Rejestrator i kamery IP są dostępne w sieci lokalnej, a także po odpowiedniej konfiguracji w sieci Internet. Możesz oglądać i odtwarzać nagrania z kamer w swoim smartfonie, będąc w dowolnym miejscu !

 

Poniżej prezentujemy widok programu SmartPSS, intuicyjnego programu do obsługi urządzeń monitoringu BCS.

obrazek4

Dajemy Ci możliwość zalogowania się na jedną z naszych kamer IP, celem zobaczenia obrazu na żywo.Jest to widok z przeglądarki internetowej. Na codzień wygodniejsze jest korzystanie z dedykowanego oprogramowania. Ze względów bezpieczeństwa wszystkie istotne funkcje pozostają nie aktywne. Login:demo   hasło: demo  . Możliwe że zostaniesz poproszony o zainstalowanie lub zezwolenie na uruchomienie wtyczki. Kliknij na TEN ODNOŚNIK

 

Rejestrator pozwala na dostosowanie własnych ustawień w zakresie nagrywania. Można zmienić jakość nagrywania ( lepsza powoduje zajęcie większej ilości miejsca na dysku ),czy obraz ma być rejestrowany nonstop czy na uruchamiać nagrywanie po wykryciu ruchu, czułość, obszar ruchu.. Uruchomienie funkcji odtwarzania również jest intuicyjne i niepowinno sprawiać kłopotów, poniżej przykładowy widok.

smart pss

 

W ofercie BCS, znajdziemy również systemy videodomofonów IP, które uzupełniają i rozszerzają ofertę użytkową systemów wideo nadzoru BCS IP.

Zapraszamy do kontaktu, służymy odpowiednim doborem i wykonaniem kompletnego systemu monitoringu.