BRAMKER Dariusz Karaś

Zadzwoń : 603 63 66 23, 17 857 25 19

E-mail: mailto: lukasz@bramker.pl

Dahua Technology to jeden ze światowych liderów w branży CCTV, posiada w swojej ofercie sprzęt najwyższej jakości. Dahua wprowadza wszelkie nowinki techniczne, pracuje nad ciągłym rozwojem i rozszerzeniem swojego asortymentu. W systemach telewizji przemysłowej Dahua posiada w swojej ofercie sprzęt w dwóch technologiach IP oraz HD-CVI.

 

 

Systemy monitoringu IP zostały wzbogacone o funkcje inteligentnej analizy obrazu. Kamery z najnowszej serii Eco Savvy samodzielnie mogą wzbudzić alarm w przypadku naruszenia nadzorowanej strefy. Możemy skorzystać i zaprogramować w kamerze takie funkcje jak: przekroczenie linii, wtargnięcie w strefę, detekcja twarzy, pozostawienie/zniknięcie obiektu. Dzięki temu praca ochroniarza staję się znacznie łatwiejsza i pozwala na natychmiastową reakcję na zdarzenie, co jest niezwykle ważne w różnego typu obiektach użyteczności publicznej.

 

Co więcej Dahua wprowadziła do oferty kamery i rejestratory o rozdzielczości 4K Ultra-HD. Zapewnia to rozpoznanie najmniejszych szczegółów w całym obserwowanym obszarze takie jak: numery rejestracyjne, twarze osób itp.  Systemy IP dają ogromne możliwości. Wiele innych zaawansowanych funkcji sprawia, że tworzymy niezawodny system o wysokim poziomie bezpieczeństwa.

 

 

 

Producent Dahua Technology posiada również w swojej ofercie monitoring w technologii HD-CVI. Nowoczesny system o wysokiej rozdzielczości FULL HD, który pozwala w łatwy sposób na modernizacją istniejącego już monitoringu. Nie musimy wymieniać okablowania, wystarczy wymienić sam sprzęt i zyskujemy znacznie wyższą jakość obrazu w porównaniu do standardowej technologii analogowej. Zdecydowaną zaletą jest również to, że nie musimy posiadać zaawansowanej wiedzy z zakresu sieci komputerowych, jak w przypadku IP. Jest to znaczne ułatwienie dla instalatora, który do tej pory montował tylko sprzęt typowo analogowy. W dodatku duża odległość między kamerą, a rejestratorem nie jest już problemem. W technologii HD-CVI możemy przesłać sygnał nawet do 500m przy użyciu przewodu koncentrycznego. Co więcej tym samym przewodem przesyłany jest dźwięk czy dane do sterowania kamerą (menu OSD). Rejestratory natomiast są trybrydowe. Oznacza to, że mają możliwość połączenia kamer z różnych technologii oraz wykorzystać sprzęt starszego typu. Jest to bardzo ciekawa alternatywa dla osób chcących uzyskać wysoką jakość obrazu bez dużego nakładu pracy.

 

 

Dahua Technology to bez wątpienia profesjonalny sprzęt do skutecznego nadzoru różnego rodzaju obiektów. Zaawansowane funkcje, konkurencyjna cena, bezawaryjność to główne zalety produktów tego producenta. Dahua daje gwarancję posiadania nowoczesnego sprzętu w najwyższej jakości.

 

Poniżej w serwisie YT można zobaczyć jakość obrazu kamery IPC-HFW2431TP-ZS-27135 - przykładowej uniwersalnej kamery 4 MPix z motozoomem ( po uruchomieniu kliknji "Pełny ekran"

 

Producent oferuje darmowe oprogramowanie, za którego pomocą możemy wygodnie oglądać, odtwarzać nagrania, zmieniać parametry. Soft jest dostępny zarówno na PC jak i na platformy telefonów i tabletów.

Rejestrator i kamery IP są dostępne w sieci lokalnej, a także po odpowiedniej konfiguracji w sieci Internet. Możesz oglądać i odtwarzać nagrania z kamer w swoim smartfonie, będąc w dowolnym miejscu !

 

Poniżej prezentujemy widok programu SmartPSS, intuicyjnego programu do obsługi urządzeń monitoringu DAHUA.

obrazek4

 

Rejestrator pozwala na dostosowanie własnych ustawień w zakresie nagrywania. Można zmienić jakość nagrywania ( lepsza powoduje zajęcie większej ilości miejsca na dysku ),czy obraz ma być rejestrowany nonstop czy na uruchamiać nagrywanie po wykryciu ruchu, czułość, obszar ruchu.. Uruchomienie funkcji odtwarzania również jest intuicyjne i niepowinno sprawiać kłopotów, poniżej przykładowy widok.

smart pss

 

W ofercie DAHUA, znajdziemy również systemy videodomofonów IP, które uzupełniają i rozszerzają ofertę użytkową systemów wideo nadzoru.

Zapraszamy do kontaktu, służymy odpowiednim doborem i wykonaniem kompletnego systemu monitoringu.